Pomoc AoeII Conquerors Multiplayer blad

Jeśli masz jakiś problem, napisz, może ktoś poświęci czas na odpowiedź.

Moderator: Towarzysz Borys

ODPOWIEDZ
czerek
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2010, 13:03
Płeć: Chłopiec

Pomoc AoeII Conquerors Multiplayer blad

Post autor: czerek » 07 maja 2010, 13:13

Witam. Mam problem podczas proby nawiazania gry przez internet z kolega. Musze przyznac ze nie mamy orginalnej wersji AoE, ale chyba nie jest ona wymagana? Problem jest nastepujacy podczas proby wlaczenia gry wystepuje blad, iz do gry potrzebna jest jedna osoba z CD. Czy mozna cos na to poradzic? Czy moglby ktos podac linka do AoE II Conquerors w ktorego gral przez internet i bylbym pewny ze wszystko bedzie ok ? Z gory dziekuje za odpowiedzi. Jeszcze dodam iz mam Polska wersje gry moze to cos tez zmienia.

Eleith
Posty: 76
Rejestracja: 19 kwie 2009, 13:01
w AoE I gram od: 04 kwie 1991
GG: 6355784
Płeć: Chłopiec
Lokalizacja: Wielkopolska =)

Re: Pomoc AoeII Conquerors Multiplayer blad

Post autor: Eleith » 07 maja 2010, 13:22

Ja k*** nie wiem co to za moda się zrobiła że ci którzy mają problemy dotyczące AoE2 piszą na forum o AoE1. Ogarnijcie się lamusy... od temu jest forum AoEII !! tak trudno wyszukać? jest tam tego od cholery :? Społeczność age2 w polsce jest naprawdę olbrzymia. Polecam zajrzeć na strone/Forum AoE 2. A jeśli jesteś tak leniwy to odsyłam na Google.
pozdro!
:roll:
Obrazek

czerek
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2010, 13:03
Płeć: Chłopiec

Re: Pomoc AoeII Conquerors Multiplayer blad

Post autor: czerek » 07 maja 2010, 13:46

Sorry. Nie zauwazylem ze to forum tylko aoe1. Nie musisz od razu sie bulwersowac. Swiadczy to o twoim braku kultury. Niestety ciezko teraz znalezc kogos kto ma choc troche kulutry w internecie. No nic jeszcze raz przepraszam za moj blad.

ODPOWIEDZ