Łopowiedz cuś ło sobie

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o sobie lub porozmawiać na tematy nie związane ze stroną czy forum.

Moderator: Towarzysz Borys

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cesarro
Posty: 8
Rejestracja: 09 cze 2007, 21:31
Lokalizacja: Łaziska Górne

Łopowiedz cuś ło sobie

Post autor: Cesarro » 14 cze 2007, 23:15

Łokej...Jestem Mariusz. Mam ciemno brązowe włosy, piwne oczy, 167-8 cm wzrostu, 57-8 kg wagi, szczupły, wysportowany, przygłupawy, nie umiem grać w AoE, moje oceny można za przeproszeniem wsadzić sobie w d/p upę.
Jestem patriotą. Uwielbiam słuchać:
- SOAD (SYSTEM OF A DOWN)
-LB (LIMP BIZKIT)
- RAMMSTEIN
- ILLUSION
- I głównie hip-hop polski - to mój ulubiony gatunek ;)
"Na świecie jest wiele matek, ale tylko jedna kochana i sprawiedliwa - Polska" - autor: Cesarro/ Słowa dzielą - działanie łączy/ Czyny nie słowa/ Giertych na prezydenta ! :D:D:DxD

Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2006, 12:26
Lokalizacja: cholera wie...
Kontakt:

Post autor: dogmeat » 16 cze 2007, 16:04

Dobra, ciemne, dość długie i gęste włosy, które za cholerę się nie chcą ułożyć :P takie jakby niebieskie oczy, kurdupel, chudy, drobny. Inteligentny, ale strasznie leniwy, epikurejczyk, egoista, indywidualista, samotnik, okropnie wkurzający. Maniak brydżowy. Słucham: Good Charlote, Red Hot Chili Peppers, Nirvana, Disturbed, Hunter, Nightwish, Korn, Him. Nie jestem antyfanem Tokio Hotel :P

Yarek
Posty: 27
Rejestracja: 13 sty 2007, 20:16
Lokalizacja: Dęblin

Post autor: Yarek » 16 cze 2007, 20:42

To tak: Szatyn, ciemny lub cos takiego, Szare oczy,ok 176cm wyskosci i 20cm długości, Obcięty na Irokeza. Słucham Techno Dance itd... Hip Hop mi sie znudził. Nie na widzę Chamstwa, staram sie być słowny, jak 99% Nastolatków Polskich jestem leniwy :wink:
Mówisz, masz!- ale wszystko ma swoja cene.

Awatar użytkownika
Wojskowy
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2006, 17:12
w AoE I gram od: 15 lut 1998
Płeć: Chłopiec
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojskowy » 17 cze 2007, 0:17

W czasie pisania tego posta lat 21. Centyl(z brakiem tendencji do tycia i chudnięcia), 175 cm na 65 kg. Brunet. Moje nazwisko to najwyższy stopień wojskowy. Słucham metalu i muzyki współczesnej poważnej. Raczej niczym się nie interesuję ale po trochu zaczepię o : historię naprzemian z biblią, podzespoły komputerowe, gry, doskwieranie innym, lenistwo też nie jest mi obce ale staram się go wyzbyć. Na przyszłość nie planuję zostać jakimś tam urzędasem, doktorkiem czy biznesmenem - przeszło mi to. Wolę być takim sprzątaczem ale mieć życie spokojne. W końcu jestem graczem i nie AOE jest tylko moją rozrywką po za tym tytułem to: Warcraft III TFT, UT 2004, heh w szachy też lubię pograć
i :D www.gram.pl :D. Ze sportu co lubię to jazda na rowerku(osprzęt Deore LX), tenis stołowy i sqwash.

Mój komp świeżo kupiony:
Asus P4p8x, p4 478 2,4 Ghz, 256 ramu, GF 440MX 64, napęd LG, twardziel Caviara 40 GB.

po modernizacji na przełomie tego i poprzedniego roku:
twardziel raptor 36,7 Caviar, kingstone 1024
grafika his radeon x1950 pro 512, dźwięk SB Live 5.1, mycha LogitehG7 LE, nagrywara Liteon'a.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2007, 23:12 przez Wojskowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Desktop w tej samej konfiguracji co laptop - droższy!!! - PADŁEM PADŁEM PADEŁM !!!

Awatar użytkownika
Cesarro
Posty: 8
Rejestracja: 09 cze 2007, 21:31
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Cesarro » 17 cze 2007, 9:03

o.0 widzę, że też przesiadujesz na www.gram.pl :D Wiesz bo ja też tam często siedzę :P :D
"Na świecie jest wiele matek, ale tylko jedna kochana i sprawiedliwa - Polska" - autor: Cesarro/ Słowa dzielą - działanie łączy/ Czyny nie słowa/ Giertych na prezydenta ! :D:D:DxD

Awatar użytkownika
JanCzarny
Posty: 158
Rejestracja: 26 mar 2007, 22:30
Kontakt:

Post autor: JanCzarny » 19 cze 2007, 14:17

mam 13 lat :) Skończyłem 1 gimnazjum z średnią 4.25 ~4.3
i zachowanie B. db. Lubie słuchać muzykę z aoe i poważną
Lubie dużo Gadać i Jeść (żeby wojak nie dopowiedział)
Interesuje się programowanie ,Religom , politykom, robieniem map :P
Lubie grać w Aoe (całom Serie )
Oraz pragnę przeprowadzić rewolucje w polsce

Dziękuje za wysłuchanie i Pozdrawiam moich kumpli z Aoe :)

Podpisano

Jan Czarny.
See You in AoE

Awatar użytkownika
kamil666
Posty: 157
Rejestracja: 12 gru 2006, 20:19
w AoE I gram od: 0- 0-2001
GG: 777199
Płeć: Chłopiec
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kamil666 » 01 lip 2007, 14:21

mam 14 lat :wink: średnią mam 3.25 więc dobrze się uczę :lol: Lubię słuchać techno i rock, grać w strategie. Interesuję się komputerami i internetem.
Czego pragnę: p******** giertycha :lol:
Kamil666
Obrazek

Kano
Posty: 7
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:59

Post autor: Kano » 27 sie 2007, 23:24

Co o mnie? 20 lat, średniej długości brązowe włosy, studiuję geografię, lubię grać w AoE (RoR), jeździć na rowerze, grać na gitarce, syntezatorze i trochę też tworzę muzykę, niestety jak na razie bez zespołu. Jestem miłośnikiem muzyki z lat 80, moje ulunione zespoły: System Of A Down (wymieniony już przez Cesarro), Phil Collins, Bronski Beat, The Beatles, Kombi, Lady Pank i inne...

ODPOWIEDZ